Mokumo patikrinimas

Siekiant apsaugoti Jūsų įmonę nuo nepatikimų verslo partnerių ar klientų, teikiame fizinių ir juridinių asmenų mokumo patikrinimo ir vertinimo paslaugas. Šia paslauga vertiname Jūsų verslo partnerių, skolininkų mokumą ir kreditorinių reikalavimų vykdymo praktiką Lietuvoje.

Pasirinkę šią paslaugą Jūs gausite profesionalią ataskaitą, kurioje pateikiama išsami informacija apie Jus dominančio fizinio ar juridinio asmens finansinę būklę. Tai Jums padės išvengti finansinio bendradarbiavimo su didelės mokumo rizikos ar bankroto rizikos subjektais. Ataskaitoje Jūs matysite informaciją iš valstybės registrų (juridinių asmenų registro, teismų informacinės sistemos, Hipotekos registro, Regitros ir kt.), informaciją apie įsiskolinimus bankams, kredito unijoms, išperkamosios nuomos (lizingo) bendrovėms, telekomunikacijų, elektros skirstymo, šildymo, draudimo ir kt.

Ataskaitoje Jūs taip pat matysite ekonometrinius vėlavimo atsiskaityti ir bankroto reitingus, parodysiančius tikimybę, kad asmenys per artimiausius 12 mėnesių vėluos atsiskaityti 90 ar daugiau dienų arba bankrutuos. Reitingai pateikiami remiantis 24 mėnesių įmonės veiklos duomenimis, kurie padeda įvertinti Jūsų norimą verslo subjekto būseną ne tik šiuo momentu, bet ir artimiausiu laikotarpiu.

Daugiau informacijos: info@lexpro.lt