Kodėl smulkieji verslininkai turėtų rinktis smulkias teisines įmones

Smulkių įmonių savininkai ar vadovai neretai susiduria su problemomis tada, kai jau per vėlu jas spręsti arba jos sprendimas kainuoja kur kas daugiau, negu būtų kainavęs pasitarus su savo teisininku. Tačiau praktika rodo, kad net ir egzistuojant rizikai problemas spręsti brangiau kai jos įsisenėja, dauguma smulkių įmonių vis tiek nėra linkusios konsultuotis su teisininkais, pasirengti naujas kokybiškas sutartis arba įvertinti jau turimas, taikyti skolų prevencijos priemones ir kitus būdus, apsaugosiančius nuo potencialių finansinių nuostolių ir savo brangaus laiko gaišimo. UAB Lexpro vertina kiekvieno savo kliento individualius poreikius ir pateikia optimaliausią problemos sprendimo variantą mažiausiais kaštais.

Pateikiame keturias svarbias priežastis, kodėl net ir smulkioms įmonėms reikėtų susirasti patikimą ilgalaikį partnerį, išmanantį Lietuvos Respublikos teisinę sistemą ir galintį pakonsultuoti kasdieniais teisiniais klausimais.

  1. Mes suprantame savo klientą ir jo poreikį

Smulki teisinė įmonė – mažesnis teisininkų skaičius, kas reiškia, kad savo veikloje stengiamės išvengti bet kokios biurokratijos, taupome kliento laiką ir pinigus. Kiekvienas teisininkas bendrauja su savo klientu asmeniškai, pažįstą jį ir jo poreikį, todėl  gali pasiūlyti individualų efektyvų problemos sprendimą.

  1. Mes esame verslūs

Smulki teisinė įmonė žino, kaip pasiekti savo tikslus mažiausiais kaštais. Smulkių įmonių teisininkai kas dieną susiduria su įvairiapusėmis verslo problemomis, kurios retai iškyla didelėse įmonėse su aiškiu atsakomybių pasiskirstymu. UAB Lexpro teisininkai išmano visas verslo administravimo sritis, konsultuota mokesčių klausimais, randa verslui geriausią grąžą duodantį sprendimą.

  1. Mes esame lankstūs

Smulkių teisinių įmonių darbuotojai yra savarankiški, lengvai prisitaikantys prie kliento poreikių. Esant poreikiui, dokumentus galime parengti itin greitai, nes mūsų nevaržo sudėtingi vidiniai procesai, o teisininkai sprendimus priima itin greitai ir lanksčiai.

  1. Mes esame taupūs

Dirbdami su smulkia teisine įmone jūs visada galėsite būti ramūs, kad gavote geriausią rezultatą už mažiausius kaštus. Suprantame smulkių įmonių finansinę padėtį ir žinome, kiek jos gali skirti teisinėms paslaugoms. Norėdami padėti kiekvienam, visada randame sprendimą, palankų visoms pusėms. Dirbant su UAB Lexpro jums nekils klausimų dėl neaiškių sąskaitų ar nereikalingų išlaidų, nes už jus bus pasirūpinta, kad jūsų verslas klestėtų ir neštų pelną.

Daugiau informacijos:

+370 600 80347 / +370 526 28714
info@lexpro.lt